Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Individuální poradna

HAPPY DOG má vlastní tým expertů na výživu domácích zvířat, složený ze specializovaných veterinárních lékařů (veterinárních dietetiků) a zkušených chovatelů.

Servisní HAPPY DOG tým je Vám k dispozici ve všech otázkách souvisejících se zdravou moderní výživou psů. Ke svým dotazům můžete čerpat z již publikovaných odborných informací v sekci Aktuální témata, nebo v sekci Zdraví a výživa, anebo v sekci Svět štěňat.

Pokud v těchto sekcích na svůj specifický problémem nenajdete uspokojivou odpověď, můžete použít tento obecný formulář pro Individuální poradnu. Zde vyplňte základní informace o Vašem psovi a popište stručně a výstižně jeho problém. Po odeslání formuláře a zpracování Vašeho dotazu obdržíte kvalifikovanou odpověď na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Pokud si nevystačíte s tímto formulářem, můžete své specifické otázky směřovat na poradnu přímo formou e-mailu. Zde je Vám také k dispozici náš veterinární lékař MVDr. Juraj Benčík, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti veterinární dietetiky a také chovatelské zkušenosti z vlastní chovatelské praxe. Své speciální dotazy ohledně výživy Vašeho psa pište přímo na adresu poradna@happydog.cz


položky označené * jsou povinné

mužské ženské
ano ne
dobrý jedlík choulostivý jedlík

Pan Paní
soukromá osoba chovatel
h_captcha
« předchozí krok « předchozí krok další krok » další krok »
Vyhledávání