Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Registrace chovatelské stanice

Zaregistrujte se se svou chovatelskou stanicí na serveru HAPPY DOG.cz a čerpejte výhody HAPPY DOG Chovatelského programu. Můžete se zařadit i Vy na náš seznam "HAPPY" chovatelů.

Pokud jste majitelem oficiálně registrované chovatelské stanice psů nebo koček (mezinárodní organizace FCI, FIFE, nebo jiné) a máte zájem o krmiva HAPPY DOG®, HAPPY CAT® nebo EUROBEN®, případně jste jejich pravidelným a spokojeným odběratelem a chcete být na seznamu "HAPPY" chovatelů, kontaktujte nás! Vyplňte následující registrační formulář, nebo pište na e-mail: lucie.mrazkova@happydog.cz

Buďte happy!

Registrace Happy Dog chovatele

Pro úspěšnou registraci jako Happy Dog chovatel se prosím zaregistrujte ZDE NA NAŠEM HAPPY SHOP-u.


Paní Pan Firma

Moje chovatelská stanice:

Souhlasím se zasíláním informačních e-mailů od společnosti EUROBEN, s.r.o. na svou e-mailovou adresu. Společnost EUROBEN, s.r.o. prohlašuje, že Vaše osobní údaje, které nám byly právě poskytnuty, zpracujeme a budeme je uchovávat a používat pouze za účelem zasílání našich informačních e-mailů. Vaše osobní údaje neposkytneme třetím osobám. Z odběru informačních e-mailů se můžete v budoucnu kdykoliv odhlásit. Buďto klikněte v obdrženém e-mailu na jeho konci na text: odhlásit. Nebo nás kontaktujte osobně e-mailem na: info@happydog.cz, nebo telefonicky na čísle: +420 737 245 661.

Doklad o registraci chovatelské stanice

Přiložte kopii dokladu o registraci u chovatelské organizace (kopii registrace firmy).
Pouze JPG, PNG nebo PDF.
Maximálně 10 MB!


Pole označena * jsou povinná!
Vyplnili jste všechno?

h_captcha
Vyhledávání