Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
 • Webové stránky se načítají rychleji
 • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
 • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Novinky Happy Dog leden 2019

Novinky Happy Dog leden 2019

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu se stále snaží rozšiřovat svůj sortiment krmiv o nové průkopnické receptury a taktéž optimalizovat receptury stávajících velmi kvalitních kompletních a doplňkových krmiv. Bavorská rodinná firma tak pružně reaguje na aktuální požadavky chovatelů a profesionálních kynologů a přitom využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti zdravé výživy psů a koček.

Také tento rok začínáme pěkně z ostra a hned v lednu Vám přinášíme další novinky Happy Dog.

1) Řada krmiv HAPPY DOG SUPREME YOUNG

Vzhledem ke specifickým anatomickým a fyziologickým potřebám mláďat velmi velkých a obřích plemen psů byla rozšířena řada krmiv SUPREME YOUNG. Přibyly nám dva nové produkty GIANT s recepturou LAMB & RICE (jehněčí s rýží), které mají větší velikost granulí a jsou optimálně veliké pro štěňata a mladé psy velmi velkých a obřích plemen psů nad 40 kg dospělé hmotnosti. 

Granule BABY GIANT mají velikost cca 16 x 16 mm a granule JUNIOR GIANT mají velikost cca 19 x 19 mm.
Normální velikost srdíčkových granulí u všech stávajících YOUNG krmiv je u BABY produktů cca 11 x 11 mm a u produktů JUNIOR je cca 16 x 16 mm.

Název, charakteristika a balení nových krmiv Giant:

Baby Giant Lamb & Rice

 • od 4. týdnů do ukončených 6. měsíců
 • záměrně bez drůbežího masa a bez pšenice
 • vhodné i pro citlivá štěňata
 • dostupné v balení 15 kg a 4 kg

Junior Giant Lamb & Rice

 •  od 6. měsíců do cca 18. měsíců
 •  záměrně bez drůbežího masa a bez pšenice
 •  vhodné i pro citlivé mladé psy
 •  dostupné v balení 15 kg a 4 kg

Nové GIANT produkty budou dostupné již koncem ledna 2019 v našem HAPPY SHOP-u.

2) Řada krmiv HAPPY DOG SUPREME FIT & WELL

Řadu Fit & Well nyní obohatilo nové krmivo SPORT ADULT NORDIC s upravenou recepturou s vyšším obsahem energie. Nové krmivo obsahuje 28% proteinů a 20% tuku. Je určeno pro psy s velmi vysokou tělesnou aktivitou, zejména pro sportovní psy v sezóně a pro pracovní psy s velmi vysokou zátěží.

Nové krmivo je dostupné v balení 15 kg.

3) Řada krmiv HAPPY DOG NATUR

Řadu NATUR obohatilo zcela nové krmivo NaturCroq Lachs & Reis se zcela novou recepturou s lahodným lososím masem a dietní rýží, určeno zejména pro psy s citlivým trávením.

Nové krmivo je dostupné v balení 12 kg.

4) Řada masových konzerv HAPPY DOG FLEISCH PUR

Nedávno jsme rozšířili naši pestrou nabídku 100% masových konzerv o nový rybí druh konzervy Lachs Pur (= 100% lososí maso). Nyní jsme pro změnu obohatili náš sortiment těchto Single Protein konzerv (= pouze jeden zdroj živočišných proteinů) o nový druh konzervy Pferd Pur, který obsahuje vydatné koňské proteiny. Tento netradiční zdroj živočišných proteinů je vhodnou hypoalergenní potravou pro velmi citlivé psy s potravní nesnášenlivostí nebo potravní alergií. Nová konzerva s koňským masem je vhodným doplňkem k novému krmivu MONTANA a MINI MONTANA a umožňuje tak střídat nebo doplňovat suchá a vlhká  krmiva na bázi koňského masa.

Název, charakteristika a balení nové konzervy:

PFERD PUR

 • kompletní krmivo pro psy
 • 100% koňské maso
 • bez obilí, bez sóji, bez přidaného cukru, bez barviv a konzervantů
 • vhodné i pro citlivé psy
 • dostupné v balení 800 g, 400 g a 200 g

Nové Happy Dog produkty jsou Vám již do konce ledna k dispozici v našem HAPPY SHOP-u.

Přejeme Vám pohodovou zimu, pevné zdraví a především Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG / HAPPY CAT / EUROBEN tým

Novinka Happy Dog NATUR

Novinka Happy Dog říjen 2018 - NOVÝ NaturCroq

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu se stále snaží rozšiřovat svůj sortiment produktů o nové průkopnické receptury a taktéž optimalizovat receptury současných vysoce kvalitních kompletních a doplňkových krmiv. Bavorský výrobce tak pružně reaguje na aktuální požadavky chovatelů a profesionálních kynologů a přitom využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti zdravé výživy psů a koček. Opět nám všem dokazuje, že jeho slogan „Jsme domovem zdravé výživy zvířat“, není jen prázdným gestem a marketingovým chytákem, ale že jej používá oprávněně.

Nyní s příchodem podzimu Vám Happy Dog přináší další své novinky v PREMIUM řadě granulovaných krmiv NATUR CROQ

1) Celá řada krmiv NaturCroq dostala nové obaly, které mají moderní design a přehledné informace. Velikost obchodních balení se nezměnila.

2) Řadu obohatilo nové krmivo NaturCroq Geflügel Pur & Reis se zcela novou recepturou s čistě drůbežím masem a rýží, určeno pro citlivé psy.
Nové krmivo je v baleních 1 kg, 4 kg a 15 kg.
 
3) Některá  krmiva mají nyní nové optimalizované receptury:
 
NaturCroq Active … vyšší obsah tuků (18%), nižší podíl proteinů (24%) a upravené množství minerálů
NaturCroq Senior … mírně zvýšený obsah proteinů (21%), nižší podíl vlákniny (2,5%) a upravené množství minerálů
NaturCroq Welpen … vyšší obsah vápníku (1,65%) a fosforu (1,1%)
 
4) A další krmiva mají vylepšené receptury:
 
NaturCroq Balance … přídavek červené řepy a upravené množství minerálů
NaturCroq Rind & Reis … vyšší podíl hovězího
NaturCroq Lamm & Reis  … vyšší podíl jehněčího a rýže
NaturCroq XXL … upravený podíl vlákniny
 
Nové produkty NaturCroq právě uvádíme na trh a již nyní je můžete zakoupit v našem Happy Shopu.

Přejeme Vám pohodový podzim, pevné zdraví celé smečce a hlavně Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG, HAPPY CAT a EUROBEN tím

 

Novinka Happy Dog MONTANA

Novinka Happy Dog září 2018 - Montana a Mini Montana

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu se stále snaží rozšiřovat svůj sortiment produktů o nové průkopnické receptury a taktéž optimalizovat receptury současných vysoce kvalitních kompletních a doplňkových krmiv. Bavorský výrobce tak pružně reaguje na aktuální požadavky chovatelů a profesionálních kynologů a přitom využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti zdravé výživy psů a koček. Opět nám všem dokazuje, že jeho slogan „Jsme domovem zdravé výživy zvířat“, není jen prázdným gestem a marketingovým chytákem, ale že jej používá oprávněně.

I letos na konci léta Vám Happy Dog přináší své horké novinky v řadě granulovaných krmiv SUPREME SENSIBLE a SUPREME MINI

Montana a Mini Montana - Jedinečná receptura s KOŇSKÝM MASEM a BRAMBORY

Řady krmiv SUPREME SENSIBLE a SUPREME MINI se tímpádem rozrostly o zcela nové bezobilné a bezlepkové krmivo pro velmi citlivé psy nebo pro velmi náročné labužníky.
Krmiva Happy Dog Supreme Montana a Happy Dog Supreme Mini Montana mají novou jedinečnou „grainfree“ recepturu, která obsahuje pouze jeden jediný zdroj živočišných proteinů a tím je vydatné a lehce stravitelné koňské maso. Obsahuje také pouze jeden zdroj uhlohydrátu, kterým jsou bezlepkové brambory.
Jelikož v současné době v populaci psů narůstá výskyt potravních intolerancí a alergií na mnohé tradiční složky krmiv, vzniká také potřeba nových netradičních receptur, které spolehlivě řeší problematiku potravní nesnášenlivosti. Na koňské maso zatím nejsou u psů zjišťovány potravní intolerance nebo potravní alergie. Navíc koňské maso je pro psy lehce stravitelné a výjimečně chutné. Optimálně se proto hodí ke krmení psů s potravní alergií nebo s potravní intolerancí a také ke krmení velmi náročných a hodně vybíravých psů nebo labužníků. Majitelé problémových psů tak nyní dostávají k dispozici další bezobilnou a bezlepkovou alternativu pro bezproblémové krmení svých miláčků.

Velikost maloobchodních balení:
Montana - pro všechna střední a velká plemena nad 11 kg dospělé hmotnosti: 1 kg, 4 kg, 10 kg
Mini Montana - pro všechna malá plemena do 10 kg dospělé hmotnosti: 300 g, 1 kg, 4 kg.

Nové produkty Happy Dog Montana a Happy Dog Mini Montana právě uvádíme na trh a jsou již nyní k zakoupení v našem Happy Shopu.

Přejeme Vám pohodové babí léto, pevné zdraví celé smečce a hlavně Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG, HAPPY CAT a EUROBEN tým

 

Novinka Happy Dog Konzervy

Novinka Happy Dog prosinec 2017 – nové obaly a nové druhy konzerv

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu opět rozšířili svůj sortiment 100% masových konzerv řady FLEISCH PUR o zcela nové druhy jednoproteinových konzerv tzv. "Single Protein". A přitom celý sortiment stávajících Single Protein konzerv dostal nové, výstižnější obaly, nově označené SUPREME SENSIBLE. Design a barevné provedení nových obalů konzerv nyní lépe koresponduje s obalem ekvivalentního kompletního suchého krmiva SUPREME SENSIBLE, které je vyrobeno ze stejného zdroje živočišných proteinů jako konzerva.

Prodejci, chovatelé, nároční majitelé psů, stoupenci barfování a zejména majitelé psů s potravní nesnášenlivostí nebo potravní alergií se tak nyní mohou snadněji orientovat v sortimentu suchý a vlhkých krmiv. Současně mají pro své náročné nebo problémové psy k dispozici jak suchou, tak i vlhkou variantu kompletního krmiva, které mohou bez obav střídat, nebo je vzájemně kombinovat.

Sortiment masových konzerv byl rozšířen o tři zcela nové Single Protein druhy konzerv z neobvyklých a vzácných zdrojů živočišných proteinů jako je koza, klokan a losos, které v současnosti nejsou běžně používány k výrobě krmiv. A tudíž je jen malá pravděpodobnost výskytu intolarence těchto živočišných proteinů. Také tyto konzervy jsou jednoproteinové (Single Protein), to znamená že obsahují jen bíkoviny z jednoho druhu zvířat. A take neobsahují žádný rostlinný podíl.
Happy Dog tak  rozšiřuje svůj sortment jedinečných konzerv, které lze s úspěchem nasadit jak při diagnostice příčiny potravní nesnášenlivosti (alergie), tak i při cíleném a řízeném krmném managementu, kdy příčina nesnášenlivosti (alergie) je již zjištěna.

Na český a slovenský trh právě uvádíme tyto tři novinky:

Lachs Pur ... 100% Losos .… masová konzerva s obsahem 100% proteinů z lososa … v balení 800 g, 400 g, 200 g
Ziege Pur100% Koza .... masová konzerva s obsahem 100% proteinů z kozy … v balení 400 g
Känguru Pur ... 100% Klokan ..... masová konzerva s obsahem 100% proteinů z klokana … v balení 400 g

Nové druhy konzerv (téměř všechny druhy a belení) máme již k dispozici v importním skladu a je možné je objednávat.

Pro své snadné a pohodlné nakupování můžete využívat take náš Happy Shop.

Přejeme Vám pohodu, minimum předvánočních stresů a hlavně pevné zdraví celé smečce!

Váš Happy Dog / Happy Cat a EUROBEN tým

Novinka Happy Dog Piemonte

Novinka Happy Dog září 2017 - Piemonte a Mini Piemonte

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu se stále snaží rozšiřovat svůj sortiment produktů o nové průkopnické receptury a taktéž optimalizovat receptury současných vysoce kvalitních kompletních a doplňkových krmiv. Bavorský výrobce tak pružně reaguje na aktuální požadavky chovatelů a profesionálních kynologů a přitom využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti zdravé výživy psů a koček. Opět nám všem dokazuje, že jeho slogan „Jsme domovem zdravé výživy zvířat“, není jen prázdným gestem a marketingovým chytákem, ale že jej používá oprávněně.

I letos na podzim Vám Happy Dog přináší své horké novinky v řadě granulovaných krmiv SUPREME SENSIBLE a SUPREME MINI

Piemonte a Mini Piemonte - SVĚTOVÁ NOVINKA! První receptura s JEDLÝMI ITALSKÝMI KAŠTANY

Řady krmiv SUPREME SENSIBLE a SUPREME MINI se právě rozrostly o zcela nové bezobilné a bezlepkové krmivo pro velmi citlivé psy.
Krmiva Happy Dog Supreme Piemonte a Happy Dog Supreme Mini Piemonte mají novou jedinečnou průkopnickou „grainfree“ recepturu, která neobsahuje obiloviny a neobsahuje ani brambory. Vůbec poprvé jsou jako hlavní zdroj uhlohydrátů použity italské jedlé kaštany. Jelikož v současné době v populaci psů narůstá výskyt potravních intolerancí a alergií na mnohé tradiční složky krmiv, vzniká také potřeba nových netradičních receptur, které spolehlivě řeší problematiku potravní nesnášenlivosti. Na kaštany zatím nebyla u psů zjištěna potravní intolerance nebo alergie. Kaštany jsou přitom velmi lehce stravitelným zdrojem cukrů a vlákniny s příznivým účinkem na trávení. Zdrojem proteinů je lehce stravitelné kachní maso a velmi chutné maso oceánských ryb. Trávící soustava psů je proto zatěžována jen v minimální míře. Majitelé problematických psů s potravní alergií nebo s potravní intolerancí a také majitelé náročných a hodně vybíravých psů nebo labužníků tak nyní dostávají k dispozici další bezobilnou a  bezlepkovou alternativu pro bezproblémové krmení svých miláčků.

Velikost maloobchodních balení:

Piemonte - pro všechna střední a velká plemena nad 11 kg dospělé hmotnosti: 1 kg, 4 kg, 10 kg
Mini Piemonte - pro všechna malá plemena do 10 kg dospělé hmotnosti: 300 g, 1 kg, 4 kg.

Nové produkty Happy Dog Piemonte a Happy Dog Mini Piemonte právě uvádíme na trh a jsou již nyní k zakoupení v našem Happy Shopu.

Přejeme Vám pohodové babí léto, pevné zdraví celé smečce a hlavně Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG, HAPPY CAT a EUROBEN tým

 

Novinky Happy Dog 2017

Novinky Happy Dog léto 2017

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu se stále snaží rozšiřovat svůj sortiment produktů o nové průkopnické receptury a taktéž optimalizovat receptury současných vysoce kvalitních kompletních a doplňkových krmiv. Bavorský výrobce tak pružně reaguje na aktuální požadavky chovatelů a profesionálních kynologů a přitom využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti zdravé výživy psů a koček.

I letos v létě Vám přinášíme další novinky Happy Dog

1) Řada granulovaných krmiv HAPPY DOG SUPREME YOUNG

Celá řada krmiv SUPREME YOUNG byla zcela přepracována a granule mají nyní nový průkopnický jedinečný tvar = srdíčka s otvorem, které snadno rozkoušou jak střední plemena, tak i velká plemena. Díky tomu končí rozdělení YOUNG produktů na MEDIUM a MAXI, nadále už bude jenom členění na BABY (1.fáze) a JUNIOR (2. fáze). Zato ale vznikla větší škála receptur, za účelem pokrytí zvýšených nároků citlivých štěňat. Stávající produkty MEDIUM a MAXI jsou nahrazeny novými optimalizovanými recepturami, které dostaly označení ORIGINAL, nová bezobilná krmiva nesou označení GRAINFREE a nová krmiva bez drůbežího masa jsou
označena LAMB RICE. Takže nyní máte k dispozici celkem tři druhy lahodných krmiv pro štěňata a mladé psy.

 • Baby Original – inovovaný produkt pro štěňata do 6. měsíců – nahrazuje Medium Baby a Maxi Baby
 • Junior Original – inovovaný produkt pro mladé psy od 7. měsíce – nahrazuje Medium Junior a Maxi Junior
 • Baby Lamb & Rice – nový produkt pro citlivá štěňata do 6. měsíců – záměrně bez drůbežího masa
 • Junior Lamb & Rice – nový produkt pro citlivé mladé psy od 7. měsíce – záměrně bez drůbežího masa
 • Baby Grainfree – inovovaný produkt pro citlivá štěňata do 6. měsíců – záměrně bez obilí
 • Junior Grainfree – nový produkt pro citlivé mladé psy od 7. měsíce – záměrně bez obilí

Velikost maloobchodních balení doznala také změn a byla sjednocena u všech tří receptur.
Nyní budou krmiva YOUNG v balení 1 kg, 4 kg (ne Grainfree) a 10 kg.
Chovatelské 18 kg balení budou mít pouze krmiva Baby Original a Baby Lamb Rice.

Významnou změnou u krmiv YOUNG je také nový krmný návod, neboli doporučené dávkování krmiv. Dosavadní způsob odměřování denní dávky krmiva dle momentální hmotnosti štěněte nyní nahrazuje uživatelsky přívětivější a jednodušší odměřování denní krmné dávky podle konečné hmotnosti dospělého psa

PDF brožuru o letošních letních novinkách si můžete stáhnout zde: Novinky 2017-07 CZ


2) Řada granulovaných krmiv HAPPY DOG SUPREME FIT & WELL


Stávající produkty Light 1 a Light 2 končí a jsou nahrazeny novým produktem s novou optimalizovanou recepturou.
Nové krmivo Light Calorie Control je určeno pro dospělé psy s mírnou nadváhou a k udržení hmotnosti. Produkt Light 1 určený k hubnutí končí jako volně prodejné krmivo, nahradí ho veterinární dieta Happy Dog VET Diet Adipositas. Receptura produktu Light 2 byla optimalizována a vzniklo tak zcela nové krmivo, které spojuje dietní vlastnosti obou předešlých krmiv:

 • 5 zdrojů vysoce kvalitních živočišných proteinů (maso, ryby, vnitřnosti)
 • Pouze 7% tuku = ideální k udržení hmotnosti
 • Vysoký podíl vlákniny = dostatečně sytící a přitom lahodné
 • Metabolizmus povzbuzující L-karnitin
 • Jedinečný Happy Dog Natural Life Concept

PDF brožuru o letošních letních novinkách si můžete stáhnout zde: Novinky 2017-07 CZ

Nové produkty Happy Dog YOUNG jsou již nyní k zakoupení na našem e-shopu.

Přepracovali jsme celý ceník, vyžádejte si ho na info@happydog.cz

Přejeme Vám pohodové léto, pevné zdraví a především Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG / HAPPY CAT / EUROBEN tým

 

Krmíme světového vítěze!

Happy Dog tým blahopřeje prvním českým Mistrům světa.

S radostí a hrdostí sdělujeme, že historický obrovský úspěch české kynologie je na světě!

Václav Ouška, jako první Čech v historii, získal titul Mistr světa WUSV 2016 a celá česká reprezentace jako tým titul Mistrů světa.

Úspěch je o to cennější, že byl dosažen na německé půdě!

Srdečně blahopřejeme! 

Vyhledávání