Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Rhodopy

Info

CHOVANÁ PLEMENA:

Německý ovčák

KONTAKT:

Plzeňská 991,
337 01 Rokycany.
nebo

Atanas Najdenov
Pivovarská 987/2
337 01 Rokycany

tel: 723420918

e-mail: anajdenov@seznam.cz

web: http://rhodopy.webnode.cz/

zpět na chovatele

Vše začalo na kynologickém klubu v Hrádku u Rokycan v roce 1965. Jako děti jsme tam chodily obdivovat výcvik německých ovčáků. První fenu jsem dostal od rodičů v roce 1971. Betyla z Muškátů CS - VD, 5DY5, ZVV2, ZPO. Na této feně jsem odchoval svůj první A - vrh v roce 1973 a absolvoval mnoho závodů ve výkonu. Poté přišel další, již dospělý, Brix z Ebu - krajský vítěz, výborný, 5JU3, RTG neg., ZM, ZV2, SP2, OP2, ZVV3, ZPS. Byl to postrach figurantů na závodech, i já jsem se ho bál při obraně. Pak přišla další fena Gita z Ebu - národní vítěz, výborná, 5JI5, RTG neg., ZVV2. Mimo jiné jsem na ní odchoval Helgu Rhodopy - CACIB, šampion ČSSR, 5JKX6, RTG neg., ZM, ZVV1. Helga byla matka 22 výborných bonitovaných potomků, jejichž pokračovatelé založily mnoho ůspěšných chovatelských stanic u nás, na Slovensku, Polsku, Kazachstánu, Slovinsku, Španělsku, Bulharsku, Turecku a Americe.

Po celou dobu, co se zabývám výchovou, výcvikem a chovem NO, jsem měl snahu mít a odchovat vždy užitečné potomstvo, které dělá radost a potěšení novým majitelům. Jsem zastáncem kolektivní a masové kynologie, která vychovává nastupující kynologickou mládež a vytváří podmínky pro budoucnost.


Vyhledávání